Het gaat heel goed met de kleine doerakken. We hebben ze inderdaad wel een andere naam gegeven. Ze heten nu Jip en Janneke en het is net zo’n heerlijk stel als hun naamgenoten.
Jip is wel echt de ontdekker van de twee en wil altijd meer eten. Hij is ook niet bang het zelf van je bord te komen halen. Gelukkig gaat dat nu al veel beter door hem steeds met geduld van de tafel te halen als we eten. Hij knuffelt ook graag met iedereen en laat zich makkelijk oppakken.
Janneke is wel echt de voorzichtige van de twee. Ze vindt het prima om geaaid te worden maar wel als zij dat toestaat. Ze komt wel graag naast je liggen en speelt graag met de balletjes die we hebben aangeschaft. Ook al is ze rustiger ze laat zeker het kaas niet van d’r brood eten. Dus als Jip haar eten wilt opeten dan weert ze dat prima af.
Voor Jip staat de castratieafspraak voor over 2 weken. De dierenarts heeft hem gecheckt en zijn balletjes zijn al ingedaald maar ze wilde nog heel even wachten. Bij Janneke kunnen we dan wachten tot ze krols wordt zonder bang te zijn voor nog meer kittens.
We zijn zo blij met deze twee doerakken. Ze zijn zo ontzettend leuk. Echt nog steeds onwijs blij met die 2.


