Appa en Momo (Antony en Benedict)

2 oktober 2024

Na inderdaad de eerste 1 1/2 dag wat aarzelend te zijn geweest hebben ze inmiddels helemaal hun draai gevonden. Het voelt alsof ze altijd al onderdeel van ons gezin geweest zijn.

Ze hebben van onze kinderen inderdaad andere namen gekregen: Anthony gaat als Appa door het leven en Benedict als Momo. Appa en Momo zijn ontzettend gezellige mannetjes die steeds meer hun favoriete plekjes aan het ontdekken zijn. Als broertjes zijn het echt partners in crime.

We zijn ze al een aantal keer “kwijt” geweest in huis, waarbij ze werden teruggevonden in de handdoeken lade in de badkamer (want witte handdoeken liggen toch wel erg lekker). Onze kinderen vinden het heerlijk om ze moe te spelen en zijn heel erg zorgzaam naar ze toe. Ze zijn heel erg nieuwsgierig en zijn ons huis volop aan het verkennen.

Een grote uitdaging was het om een dierenarts bij ons in de regio te vinden (kennelijk is daar een groot tekort aan). Inmiddels is het gelukt om een praktijk te vinden, waar ze 3 oktober hun 2de vaccinatie zullen krijgen. We hebben nog geen datum voor hun sterilisatie, maar dat hoop ik dan ook af te kunnen spreken. We willen ze zo snel mogelijk laten steriliseren, want pas daarna mogen ze van ons de tuin gaan verkennen.

Kortom, we zijn heel erg blij met onze nieuwe huisgenootjes en hopen ze nog heel lang bij ons te mogen hebben.

oplus_48

Deel dit bericht!

YouTube
YouTube
Set Youtube Channel ID
LinkedIn
Share
Pinterest
Instagram

Meer verhalen

Help ons de dieren helpen!